واریزی بزرگ برای بازنشستگان انجام شد/ حسابتان را چک کنید

واریزی بزرگ برای بازنشستگان انجام شد/ حسابتان را چک کنید

واریز حقوق اسفند ماه کارکنان دولت امروز
واریزی بزرگ برای بازنشستگان انجام شد/ حسابتان را چک کنید سخنگوی وزارت آموزش و پرورش گفت: پاداش پایان خدمت بازنشستگان نیز به طور کامل تسویه شده است و تنها مطالبات مربوط به مرخصی نیروهای اداری باقی مانده که آن هم انجام می‌شود. سخنگوی وزارت آموزش و پرورش از تخصیص پنج مرحله سرانه برای مدارس تا […]

واریزی بزرگ برای بازنشستگان انجام شد/ حسابتان را چک کنید

سخنگوی وزارت آموزش و پرورش گفت: پاداش پایان خدمت بازنشستگان نیز به طور کامل تسویه شده است و تنها مطالبات مربوط به مرخصی نیروهای اداری باقی مانده که آن هم انجام می‌شود.

سخنگوی وزارت آموزش و پرورش از تخصیص پنج مرحله سرانه برای مدارس تا کنون خبر داد و گفت: حق‌الزحمه اردیبهشت و خرداد سال تحصیلی گذشته را به معلمان خرید خدمات بدهکاریم که با تخصیصی که از سوی سازمان برنامه انجام می‌شود مطالبات باقی مانده از سال تحصیلی گذشته را نیز به زودی تسویه می‌کنیم.

 

صادق ستاری‌فرد گفت: درباره روند واریز سرانه برای مدارس جهت تامین هزینه‌های جاری که در مدارس وجود دارد اظهار کرد: تا امروز پنج مرحله واریزیِ سرانه داشتیم. وی افزود: آخرین واریزی که انجام شد مربوط به ماه گذشته است که ۱۰۰ میلیارد تومان به منظور هزینه‌های جاری مدارس و ۱۰۰ میلیارد تومان برای تجهیز وسایل ورزشی مدارس بود.

 

سخنگوی وزارت آموزش و پرورش با بیان اینکه یکی از نگرانی‌های ما معوقات معلمان خرید خدمات بود گفت: خوشبختانه سازمان برنامه و بودجه همکاری خوبی با ما در این ماه داشت و تلاش می‌کنیم بتوانیم مطالبات سال تحصیلی گذشته همکاران خرید خدمات را تسویه کنیم.

ستاری‌فرد درباره میزان این معوقات گفت: ما حق‌الزحمه اردیبهشت و خرداد سال تحصیلی گذشته را بدهکاریم و با این تخصیصی که انجام می‌شود مطالبات باقی مانده از سال تحصیلی گذشته تسویه می‌شود. وی همچنین اضافه کرد: پاداش پایان خدمت بازنشستگان نیز به طور کامل تسویه شده است و تنها مطالبات مربوط به مرخصی نیرو‌های اداری باقی مانده که آن هم انجام می‌شود.

 

چقدر این خبر مفید بود؟ راضی هستید

روی یک ستاره کلیک کنید تا به آن امتیاز دهید!

میانگین امتیاز 1.3 / 5. تعداد امتیاز: 3

تا الان رای نیامده! اولین نفری باشید که به این پست امتیاز می دهید.

آیا از مطلب بالا راضی هستید؟

نظرات + سوالات خودتان را ارسال کنید

  1. باسلام خدمت مسئولین گرامی اینجانب بابیش از ۳۰سال سابقه ی خدمت در آموزش وپرورش هنوز نتوانستم خودروی مقرون به صرفه ( در حدود پاداش پایان کار تهیه کنم لزا خواهمشمندم از طریق سایپا یا ایران خودرو کمک کنید تا بتوانیم خودرویی برای استفاده یخود وخانواده تهیه کنیم.

    به این نظر امتیاز بده
  2. صحت ندارد از پاداش من مبلغ دو میلیون کم شده به اداره مراجعه کردم گفت به ما ربطی ندارد مربوط به وزارتخانه است

    به این نظر امتیاز بده
پشتیبانی سایت