واریز یارانه کمک‌معیشتی جاماندگان در صورت ‌پذیرش اعتراض‌

واریز یارانه کمک‌معیشتی جاماندگان در صورت ‌پذیرش اعتراض‌

آیا جاماندگان، یارانه می‌گیرند؟
واریز یارانه کمک‌معیشتی جاماندگان در صورت ‌پذیرش اعتراض‌ کارگزین خبر – رئیس سازمان برنامه و بودجه گفت: یارانه کمک‌معیشتی کسانی که حذف شده‌اند در صورتی که اعتراض آنها مورد پذیرش قرار گیرد، مجددا واریز می‌شود. مسعود میرکاظمی رئیس سازمان برنامه و بودجه امروز در حاشیه جلسه هیات دولت اظهار داشت: بر اساس قانون بودجه سال […]

واریز یارانه کمک‌معیشتی جاماندگان در صورت ‌پذیرش اعتراض‌
کارگزین خبر – رئیس سازمان برنامه و بودجه گفت: یارانه کمک‌معیشتی کسانی که حذف شده‌اند در صورتی که اعتراض آنها مورد پذیرش قرار گیرد، مجددا واریز می‌شود.

مسعود میرکاظمی رئیس سازمان برنامه و بودجه امروز در حاشیه جلسه هیات دولت اظهار داشت: بر اساس قانون بودجه سال جاری وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی سه ماه فرصت داشت که دهک‌های درآمدی را‌‌‌‌‌‌‌‌ شناسایی و پالایش کند و آنهایی که درآمد بالایی داشته‌اند، تعیین تکلیف کند و کسانی هم که مستحق هستند به عنوان یارانه‌بگیران جدید وارد کند.

وی تأکید کرد: وزارت رفاه از طریق اطلاعات سامانه پایگاه رفاه ایرانیان این کار را‌‌‌‌‌‌‌‌ انجام داده و یارانه کمک معیشتی بر اساس این اطلاعات واریز شده است.

رئیس سازمان برنامه و بودجه در مورد سوالی که گفته می‌شود در سامانه ذکر این نکته آمده است کسانی که اعتراض می‌کنند پس از ۶ ماه بررسی می‌شود؟ گفت: نه این گونه نیست، وزارت رفاه طبق قانون موظف به بررسی و پالایش اعتراضات است و زودتر از این موقع پاسخ می‌دهد و هر زمان که پاسخ اعتراض‌ها مثبت باشد، مابه‌التفاوت یارانه معیشتی برای افراد متقاضی واریز و جبران می‌شو

چقدر این خبر مفید بود؟ راضی هستید

روی یک ستاره کلیک کنید تا به آن امتیاز دهید!

میانگین امتیاز ۵ / ۵. تعداد امتیاز: ۲

تا الان رای نیامده! اولین نفری باشید که به این پست امتیاز می دهید.

آیا از مطلب بالا راضی هستید؟

نظرات + سوالات خودتان را ارسال کنید

پشتیبانی سایت