ورود به سایت ثبت نام اظهارنامه مالیاتی

ورود به سایت ثبت نام اظهارنامه مالیاتی

ورود به سایت ثبت نام اظهارنامه مالیاتی
ورود به سایت ثبت نام اظهارنامه مالیاتی اینجا کلیک کنید زمان ثبت اظهارنامه های مالیاتی برای اشخاص حقیقی در سال ۱۴۰۱ تمامی اشخاص حقیقی که دارای شغل می باشند باید تمامی اطلاعات مالی خود که شامل درآمد، سود، زیان و … می باشد را از اول فروردین ماه سال ۱۴۰۰ تا پایان اسفند ماه سال […]

ورود به سایت ثبت نام اظهارنامه مالیاتی اینجا کلیک کنید

ورود به سایت ثبت نام اظهارنامه مالیاتی
ورود به سایت ثبت نام اظهارنامه مالیاتی

زمان ثبت اظهارنامه های مالیاتی برای اشخاص حقیقی در سال ۱۴۰۱

تمامی اشخاص حقیقی که دارای شغل می باشند باید تمامی اطلاعات مالی خود که شامل درآمد، سود، زیان و … می باشد را از اول فروردین ماه سال ۱۴۰۰ تا پایان اسفند ماه سال ۱۴۰۰ در سایت سازمان امور مالیاتی کشور ثبت کنند.
در سال های گذشته، زمان ثبت نام اظهارنامه های مالیاتی برای اشخاص حقیقی خرداد ماه بوده است؛ اما در حال حاضر به علت شیوع ویروس کرونا این زمان دو ماه تمدید شده است و زمان ثبت اظهارنامه های مالیاتی برای اشخاص حقیقی در سال ۱۴۰۰، تا تاریخ ۳۱ مرداد ماه وضع شده بوده است.

 

زمان ثبت اظهارنامه های مالیاتی برای اشخاص حقوقی در سال ۱۴۰۱

تمامی اشخاص حقوقی برای ثبت اظهارنامه مالیاتی خود در اداره مالیات کشور می بایست در زمان مشخصی اقدام کنند. زمان ثبت اظهارنامه های مالیاتی برای اشخاص حقوقی در سال های گذشته تا آخر تیر ماه بوده است؛ اما با توجه به شیوع ویروس کرونا، زمان ثبت اظهارنامه های مالیاتی برای اشخاص حقوقی تا اواخر شهریور ماه سال ۱۴۰۰ تمدید شده است. لذا تمامی افراد حقوقی می بایست در مهلت زمان تعیین شده نسبت به تسلیم کارنامه مالیاتی خود به اداره مالیات کشور اقدام کنند.

ورود به لینک مشاهده اظهارنامه های مالیاتی اشخاص حقوقی
ورود به لینک مشاهده اظهارنامه های مالیاتی اشخاص حقیقی

چقدر این خبر مفید بود؟ راضی هستید

روی یک ستاره کلیک کنید تا به آن امتیاز دهید!

میانگین امتیاز ۰ / ۵. تعداد امتیاز: ۰

تا الان رای نیامده! اولین نفری باشید که به این پست امتیاز می دهید.

آیا از مطلب بالا راضی هستید؟

نظرات + سوالات خودتان را ارسال کنید

پشتیبانی سایت