🟢 در آزمون آموزگاری و دبیری ثبت نام کرده ام. آیا میتوان در آزمون پرورشی هم ثبت نام کرد؟

🟢 در آزمون آموزگاری و دبیری ثبت نام کرده ام. آیا میتوان در آزمون پرورشی هم ثبت نام کرد؟

🟢 در آزمون آموزگاری و دبیری ثبت نام کرده ام. آیا میتوان در آزمون پرورشی هم ثبت نام کرد؟ بله. در این صورت نتیجه هر آزمون زودتر اعلام شود (که تقریبا آموزگاری است)، در آن قبول نهایی می شوید. حال بعد از قبولی نهایی و ۱۵ روز قبل از اعلام نتیجه آزمون بعدی، اعلامیه می […]

🟢 در آزمون آموزگاری و دبیری ثبت نام کرده ام. آیا میتوان در آزمون پرورشی هم ثبت نام کرد؟

بله. در این صورت نتیجه هر آزمون زودتر اعلام شود (که تقریبا آموزگاری است)، در آن قبول نهایی می شوید. حال بعد از قبولی نهایی و ۱۵ روز قبل از اعلام نتیجه آزمون بعدی، اعلامیه می دهند اگر آزمون بعدی رو دوست دارید و مطمئنید قبول نهایی می شوید، تا ۱۵ روز قبل از اعلام نتایج نهایی آزمون دوم می توانید از آزمون قبلی انصراف دهید.

🔸در زیر نکات این بند را میخوایم

چنانچه داوطلب واجد شرایط آزمون ها بوده و مراحل آن را با موفقیت طی نماید، ملاک استخدام در آزمون آموزش و پرورش بعد از طی فرایند ارزیابی تکمیلی، اولین نتیجه نهایی آزمون (نتیجه قطعی متقدم) اعلام شده از سوی جهاد دانشگاهی و یا سازمان سنجش آموزش کشور خواهد بود. بنابراین به گزارش فرهنگیان صد و بیست پذیرفته شدگان نهایی آزمون قبلی از فرایند پردازش نتیجه نهایی آزمون های دیگر حذف خواهند شد. این داوطلبان صرفًا میتوانند در مهلت تعیین شده از سوی آموزش و پرورش(حداکثر ۱۵ روز قبل از اعلام نتایج نهایی آزمون بعدی)، از قبولی نهایی خود در آزمون قبلی انصراف محضری ثبتی نموده و آن را به اداره کل آموزش و پرورش استان سهمیه خدمتی (واحد امور اداری) قبول شده ارائه نماید.

چقدر این خبر مفید بود؟ راضی هستید

روی یک ستاره کلیک کنید تا به آن امتیاز دهید!

میانگین امتیاز ۱ / ۵. تعداد امتیاز: ۱

تا الان رای نیامده! اولین نفری باشید که به این پست امتیاز می دهید.

آیا از مطلب بالا راضی هستید؟

نظرات + سوالات خودتان را ارسال کنید

پشتیبانی سایت