حقوق كارمندان سال 94بین 14 تا 14.5

رقم پیشنهادی  حقوق كارمندان سال 1394بین 14 تا 14.5 درصد است،

رقم پیشنهادی بین 14 تا 14.5 درصد است، چرا که قانون مدیریت خدمات کشوری دولت را موظف کرده تا افزایش حقوق کارکنان به اندازه تورم باشد.
آفتاب: با وجود این که درصد افزایش حقوق کارمندان دولت در بودجه سال آینده هنوز نهایی نشده است، اما احتمالات مطرح شده حاکی از افزایش حقوق 14 تا 14.5 درصدی است.
به گزارش ایسنا، در حالی که در سال گذشته افزایش حقوق کارکنان دولت حدود 18 درصد در لایحه بودجه سال 1393 پیشنهاد شد، اما در روزهای پایانی سال معاون برنامه ریزی رییس جمهور از اضافه شدن دو درصد دیگر بر این رقم خبر داد و بر این اساس حقوق کارکنان دولت در سال جاری 20 درصد افزایش یافت.
اما درحالی که در هفته گذشته طیب نیا وزیر امور اقتصادی و دارایی اعلام کرد که هنوز بحث میزان افزایش حقوق کارکنان دولت برای سال آینده به طور جدی مورد بحث قرار نگرفته، یکی از دست اندرکاران بودجه نویسی به ایسنا اعلام کرده که به طور یقین این درصد کمتر از 15 درصد پیش بینی شده برای تورم در سال 1394 خواهد بود.
به گفته وی، رقم پیشنهادی بین 14 تا 14.5 درصد است، چرا که قانون مدیریت خدمات کشوری دولت را موظف کرده تا افزایش حقوق کارکنان به اندازه تورم باشد.
0/5 (0 نظر)
آیا از مطلب بالا راضی هستید؟

نظرات + سوالات خودتان را ارسال کنید

پشتیبانی سایت