آموزش سامانه سیدا ویژه مدیران و معاونین

آموزش سامانه سیدا ویژه مدیران و معاونین
آموزش سامانه سیدا ویژه مدیران و معاونین  راهنمای آموزش سامانه سیدا ویژه مدیران و معاونین مدارس است. نحوه ورود به سامانه سیدا ویژه مدیران و معاونین مدارس کل کشور شرح داده شده است. وظایف مدیران مدارس و اقدامات لازم در سامانه سیدا ۱- مدیران مدارس، ابتدا لیست پرسنل را کنترل و در صورت نیاز اطلاعات […]

آموزش سامانه سیدا ویژه مدیران و معاونین

آموزش سامانه سیدا ویژه مدیران و معاونین
آموزش سامانه سیدا ویژه مدیران و معاونین

 راهنمای آموزش سامانه سیدا ویژه مدیران و معاونین مدارس است. نحوه ورود به سامانه سیدا ویژه مدیران و معاونین مدارس کل کشور شرح داده شده است.

وظایف مدیران مدارس و اقدامات لازم در سامانه سیدا
۱- مدیران مدارس، ابتدا لیست پرسنل را کنترل و در صورت نیاز اطلاعات را کاربران را کامل نمایند.

۲- مدیران مسئول ایجاد دسترسی شامل نام کاربری و رمز عبور برای کاربری پرسنل مدرسه از جمله معلم ها و معاون اجرایی میباشند.

۳- لیست دانش آموزان و کلاس های مدرسه را کنترل نمایید و در صورت وجود مغایرت، مشکل را از طریق کارشناس فناوری منطقه پیگیری نمایید.

۴- مدیران با ورود به سامانه سیدا، کلاس بندی ها را کنترل نمایند و در صورتی که برای کلاس و یا درسی معلم تعریف نشده است، نسبت به ویرایش کلاس و تعریف معلم اقدام نمایند.

ثبت نمرات ابتدایی و متوسطه در سامانه سیدا
مشکلی که تعدادی از کابران با آن مواجه شده اند این است که نمرات در سامانه ثبت نمی شود. این مشکل موقت است. سامانه تحت وب سیدا در حال تکمیل و راه اندازی است. به دلیل داشتن برخی نواقص که در حال رفع شدن است این امکان وجود دارد که نمرات را وارد کنید و در مراحل بعدی نمره حذف شود. مشکلات سامانه در حال برطرف شدن است، توجه داشته باشید که مدارس کل کشور موظف به ثبت نمرات در سامانه سیدا می باشند.

مدیران و معاونین اجرایی برای ثبت نمرات دانش آموزی اقدام نمایند. اشکالات سیدا از طریق کارشناسان سنجش و فناوری به مسئولین مافوق اطلاع داده شده و سامانه سیدا مداوم در حال به روزرسانی است. برای ورود و استفاده از سامانه سیدا لینک زیر را انتخاب نمایید:

3/5 (3 نظر)
آیا از مطلب بالا راضی هستید؟

نظرات + سوالات خودتان را ارسال کنید

تبلیغات متنی

پشتیبانی سایت