ثبت‌نام‌ کنکور ۱۴۰۰ از ۱۲ بهمن آغاز می‌شود

ثبت‌نام‌ کنکور ۱۴۰۰ از ۱۲ بهمن آغاز می‌شود
ثبت‌نام‌ کنکور ۱۴۰۰ از ۱۲ بهمن آغاز می‌شود سازمان‌ سنجش‌ آموزش‌ کشور تاریخ‌ شروع ثبت‌نام‌ و شرکت در آزمون‌ سراسری‌ سال ۱۴۰۰ برای شرکت در رشته‌های با آزمون دانشگاه‌های دولتی و آزاد را روز ۱۲ بهمن اعلام کرد. کنکور[sc_fs_multi_faq headline-0=”h2″ question-0=”ثبت نام کنکور سراسری چه زمانی انجام می شود ؟” answer-0=”به صورت اینترنتی انجام می […]

ثبت‌نام‌ کنکور ۱۴۰۰ از ۱۲ بهمن آغاز می‌شود

سازمان‌ سنجش‌ آموزش‌ کشور تاریخ‌ شروع ثبت‌نام‌ و شرکت در آزمون‌ سراسری‌ سال ۱۴۰۰ برای شرکت در رشته‌های با آزمون دانشگاه‌های دولتی و آزاد را روز ۱۲ بهمن اعلام کرد.

کنکور[sc_fs_multi_faq headline-0=”h2″ question-0=”ثبت نام کنکور سراسری چه زمانی انجام می شود ؟” answer-0=”به صورت اینترنتی انجام می شود که راهنمای تصویری ثبت نام به طور کامل در متن مقاله ارائه شده است . ” image-0=”” headline-1=”h2″ question-1=”ثبت نام کنکور سراسری به چه صورتی انجام می شود ؟” answer-1=”به صورت اینترنتی انجام می شود که راهنمای تصویری ثبت نام به طور کامل در متن مقاله ارائه شده است . ” image-1=”34045″ headline-2=”h2″ question-2=”داوطلبان می توانند برای ثبت نام کنکور سراسری در بیش از یک رشته ثبت نام کنند ؟” answer-2=”داوطلبان می توانند در زمان ثبت نام در یک گروه آزمایشی اصلی و دو گروه شناور ( هنر و زبان ) ثبت نام کنند که توضیحات تکمیلی در این خصوص در مقاله ارائه شده است . ” image-2=”” count=”3″ html=”true” css_class=””]

در اطلاعیه ای که سازمان سنجش امروز چهارشنبه منتشر کرد آمده است: به ‌اطلاع‌ متقاضیان‌ ثبت‌نام‌ و شرکت‌ در آزمون‌ سراسری‌ سال ۱۴۰۰ برای‌ پذیرش در رشته‌های با آزمون در دوره‌های‌ روزانه، نوبت دوم (شبانه‌)، نیمه حضوری، مجازی، پردیس خودگردان دانشگاه ها و مؤسسات‌ آموزش‌ عالی‌، دانشگاه‌ پیام‌ نور و مؤسسات‌ آموزش‌ عالی‌ غیرانتفاعی‌ و غیردولتی‌ و همچنین رشته‌های تحصیلی با آزمون دانشگاه آزاد اسلامی می‌رساند که ثبت‌نام از روز یکشنبه مورخ ۹۹/۱۱/۱۲ (دوازدهم بهمن ماه‌ ۱۳۹۹) منحصراً از طریق درگاه اطلاع‌رسانی این سازمان به نشانی: www.sanjesh.org آغاز و در روز شنبه مورخ ۹۹/۱۱/۱۸ (هیجدهم بهمن ماه‌ ۱۳۹۹) پایان می‌پذیرد؛ لذا متقاضیان می‌توانند در مهلت مقرر برای شرکت در آزمون سراسری سال ۱۴۰۰ ثبت‌نام نمایند.

دفترچه راهنما به همراه اطلاعیه تکمیلی ثبت‌نام در آزمون مذکور همزمان با شروع ثبت‌نام از طریق درگاه اطلاع رسانی این سازمان قابل دسترس خواهد بود. آزمون سراسری سال ۱۴۰۰ در تاریخ های (دهم تیرماه یکهزار و چهارصد) و (یازدهم تیرماه یکهزار و چهارصد) برگزار خواهد شد.

ضمناً پیرو اطلاعیه مورخ ۹۹/۰۸/۲۲ یاددآوری می‌شود سوالات آزمون سراسری سال ۱۴۰۰ و بعد از آن برای تمامی متقاضیان اعم از نظام قدیم و نظام جدید، صرفا بر مبنای دروس نظام آموزشی جدید ۳-۳-۶ طراحی و برگزار خواهد شد.

4/5 (1 نظر)
آیا از مطلب بالا راضی هستید؟

نظرات + سوالات خودتان را ارسال کنید

تبلیغات متنی

پشتیبانی سایت